https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 298

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka
15766.

Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Kiadói festett egészvászon kötés, egy lap kijár, néhány lapon firka

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.
15767.

Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15768.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db: A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.   Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
15769.

Vegyes könyvtétel, 3 db: A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15770.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
15771.

Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.
15772.

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.
15773.

Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)
15774.

Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.
15775.

Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével.
15776.

Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
15777.

Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment