Number of items: 415
3409418
12305
500
32000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
32 000 HUF
3406127
12306
500
24000
Zsolnay pilangó mintás lámpatest, jelzett, hibátlan, m: szerelék nélkül 33 cm
24 000 HUF
3406985
12307
500
Zsolnay kisplasztika - Galamb. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
20 000 HUF
3406978
12308
500
Zsolnay kisplasztika - Fácán. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, 13x9 cm
20 000 HUF
3406015
12309
500
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12 000 HUF
3406123
12310
500
Zsolnay pillangó mintás vázas, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
10 000 HUF
3406124
12311
500
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
10 000 HUF
3406010
12312
500
9500
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány kosárral. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, kis karcokkal, m:7 cm
9 500 HUF
3402317
12313
500
Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
7 000 HUF
3402923
12314
500
Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm
7 000 HUF
3368135
12316
500
Zsolnay sündisznó. Terv.: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, 10x6 cm
8 000 HUF
3406119
12317
500
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, kis kopással, 7,5x7,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m