Number of items: 415

Zsolnay névjegykártyatartó tál - lábnyomokat szaglászó farkasok alakjával. cca 1900, eozin mázakkal fedett öntött keménycserép, jelzett, restaurált, 41x24x14 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12232.

90 000 HUF
243,90
281,25
10

Zsolnay eozin mázas szüretelő pohár. MINTADARAB! Eozin mázakkal borított öntött finomfajansz, jelzett, m: 16 cm /// "Zsolnay Eosin-Glazed Harvesting Cup. SAMPLE PIECE! Cast fine faience covered with eosin glazes. Marked. Height: 16 cm
12233.

60 000 HUF
162,60
187,50

Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1299. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, m: 35 cm
12234.

40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1414. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, d: 31 cm
12235.

40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi porcelán hamuzó Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1328. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, 16,5x16,5 cm
12236.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 19. sz. vége, Famille Verte nagyváza, kézzel festett, jelzett: 6 jegyes császári jelölés, kis karcokkal, m: 46 cm
12237.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 20. sz. eleje, Meissen "Kakiemon" csésze alátéttel. Jelzett, kézzel festett, csészén repedéssel, d: 12 cm, m: 9,5 cm /// Early 20th century, Meissen 'Kakiemon' Cup and Saucer. Marked, hand-painted, with a crack on the cup. Diameter: 12 cm, height: 9.5 cm
12238.

30 000 HUF
81,30
93,75

12239.

550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

12240.

360 000 HUF
975,61
1 125,00

Friedrich Spahr (1900-1945): Porcelán váza ezüst (Ag) díszborítással, jelzett, m: 16 cm /// Friedrich Spahr (1900-1945): Porcelain Vase with Silver (Ag) Decorative Covering. Marked. Height: 16 cm.
12241.

60 000 HUF
162,60
187,50

Herendi zöldvirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, teljes, minimális kopással, a kiöntő fogóján kis pattogzással.
12242.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm
12243.

36 000 HUF
97,56
112,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF