https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 415

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hollóházi matyó fiú. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 30,5 cm
1
12357.

Hollóházi matyó fiú. Jelzés nélkül, fehérmázas, m: 30,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 15 cm
1
12358.

Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, m: 15 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
1
12359.

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Hollóházi sirály + Aquincum kutya + Drasche nyulak. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt
1
12360.

Hollóházi sirály + Aquincum kutya + Drasche nyulak. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Szász Endre által tervezett tál, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm
1
12361.

Hollóházi Szász Endre által tervezett tál, jelzett, hibátlan, d: 15,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
1
12362.

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm
1
12363.

Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, m: 18 cm
1
12364.

Hollóházi irizáló mázas váza, jelzett, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi virágmintás fedeles kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1
12365.

Hollóházi virágmintás fedeles kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
1
12366.

2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm
1
12367.


Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
1
12368.

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment