Number of items: 415
3406861
12318
500
5 darab porcelán kulacs, 4 darab Zsolnay és egy Drasche, jelzett, m: 11,5 cm
4 000 HUF
3407012
12319
500
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
4 000 HUF
3404799
12320
500
cca 1890 Zsolnay butykos, jelzett, lábánál kis javítással, m: 16 cm
5 000 HUF
3368327
12321
500
Zsolnay Pompadour mintás kínáló, jelzés nélkül számozással, hibátlan, d: 29 cm
1 000 HUF
3331612
12322
500
Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3369381
12323
500
Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, egy ág ragasztott. 23x21 cm
3 000 HUF
3406342
12326
500
Zsolnay 6 darab süteményes tányér, jelzett, klf mintákkal, kis kopással, d: 15 cm
2 600 HUF
3406859
12327
500
Zsolnay teás kanna, jelzett, 25x15,5 cm
2 600 HUF
3407096
12328
500
Zsolnay pörköltes tál, jelzett, d: 25 cm, m: 8 cm
3 000 HUF
3407091
12329
500
Zsolnay lila szélű tollazott 4 darab csésze 6 darab alátéttel, jelzett, minimális kopással, d: 11,5 cm
3 000 HUF
3371690
12330
500
Zsolnay lepkemintás tányér, jelzett, kopott, d: 15 cm
2 000 HUF
3406811
12331
500
Zsolnay búzavirág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m