Number of items: 415

5 darab porcelán kulacs, 4 darab Zsolnay és egy Drasche, jelzett, m: 11,5 cm
12318.

4 000 HUF

Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm
12319.

4 000 HUF

cca 1890 Zsolnay butykos, jelzett, lábánál kis javítással, m: 16 cm
12320.

5 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás kínáló, jelzés nélkül számozással, hibátlan, d: 29 cm
12321.

1 000 HUF

Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
12322.

5 000 HUF

Zsolnay furulyázó juhász. Kézzel festett, jelzett, egy ág ragasztott. 23x21 cm
12323.

3 000 HUF

Zsolnay 6 darab süteményes tányér, jelzett, klf mintákkal, kis kopással, d: 15 cm
12326.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay teás kanna, jelzett, 25x15,5 cm
12327.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay pörköltes tál, jelzett, d: 25 cm, m: 8 cm
12328.

3 000 HUF

Zsolnay lila szélű tollazott 4 darab csésze 6 darab alátéttel, jelzett, minimális kopással, d: 11,5 cm
12329.

3 000 HUF

Zsolnay lepkemintás tányér, jelzett, kopott, d: 15 cm
12330.

2 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
12331.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF