Number of items: 415
3406799
12281
500
Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm
4 000 HUF
3406801
12282
500
Herendi Viktória mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan d: 7 cm
5 000 HUF
3406791
12283
500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 8 cm
5 000 HUF
3404434
12284
500
Herendi porcelán Olimpiai emlék, London 2012, porcelán, hibátlan, original dobozban, jelzett, d: 8,5 cm
4 000 HUF
3402962
12285
500
Herendi Viktória mintás oroszlánkörmös kaspó, jelzett, repedésvonallal, m: 18,5 cm
5 000 HUF
3405029
12286
500
6500
Herendi Viktória mintás levél alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
6 500 HUF
3405023
12287
500
6500
Herendi Rothschild mintás tálka, jelzett, hibátlan, 13x8,5 cm
6 500 HUF
3374481
12288
500
Herendi virágmintás kisváza, jelzett, kopással, m: 7 cm
3 000 HUF
3409241
12289
500
Herendi Zova zöld mintás váza, alján lyukkal, sérült, m: 16 cm
1 000 HUF
3408295
12290
500
Herendi sárga rózsa, jelzett, hibával, d: 8 cm
2 000 HUF
3351299
12291
500
Herendi Hecsedli mintás bonbonier, jelzett (2. oszt.), lepattanással, d: 11,5 cm
2 000 HUF
3406817
12292
500
Herendi virág mintás kis váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 6,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m