Antique

Number of items: 153

13187.

30 000 HUF
81,30
93,75

13188.

200 000 HUF
542,01
625,00

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
13189.

34 000 HUF
92,14
106,25

13190.

24 000 HUF
65,04
75,00

13191.

150 000 HUF
406,50
468,75

Antik japán lakkozott fa sarokpolc, cca 19. sz. második fele, sérüléssel, 18x24 cm
13192.

6 000 HUF

Orosz nagyméretű matrjoska baba szett, kézzel festett mese jelenetekkel, festett fa, 7 darabos, jelzett kis kopással, m: 18 cm alatt.
13193.

12 000 HUF

cca 1950 Ónix berakásos asztali telefon, m: 21 cm
13194.

10 000 HUF

Manikűr készlet. Csont nyéllel, eredeti karton dobozban. 10 részes
13195.

6 000 HUF

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 9x38 cm
13196.

3 600 HUF
9,76
11,25

13197.

20 000 HUF
54,20
62,50

13198.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF