https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 153

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tara. Réz szobor, lezárt állapotban, Nepál, 20. sz., m: 12 cm
1
13199.

Tara. Réz szobor, lezárt állapotban, Nepál, 20. sz., m: 12 cm

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
4
 
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm
1
13200.

A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.
1
13201.

Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm
1
13202.

Levélnyitó és pecsételő készlet. Jáspis nyéllel XIX. sz. Díszdobozban 20 cm, 8 cm

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
1
 
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm
1
13203.

Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel
1
13204.

Vajdahunyad, Hunedoara. Intarzia 29x42. farost háttérrel

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm
1
13205.

cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
1
13206.

Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
1
13207.

cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
1
13208.

Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm
1
13209.

Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
1
13211.

Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment