Antique Number of items: 153
3393461
13337
500
Antique
Keleti réz tubákos fiola, klf kő berakásokkal, m: 6 cm
5 000 HUF
3340450
13338
500
24000
Antique
Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm
24 000 HUF
3402049
13339
500
Antique
Bécsi bronz macska figura, h: 6 cm
5 000 HUF
3244462
13340
500
Antique
Antik ezüst (Ag) kínai ünnepi fiúsapka [Tiger hat] dísz. cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, Shou Lao figurája, m: 5,5 cm, nettó: 18g /// A kínai hagyomány szerint a kínai fiúgyermekek az 5 éves korukra rendezett ünnepségen egy Tiger hat nevű sapkát kaptak, mely a rávarrt szimbólumokkal a gonosz erők elűzésére és az életerő, szerencse bevonzására volt hivatott. Egy ilyen sapka egyik dísze a jelen aukción szereplő Shou Lao figura.
20 000 HUF
3402050
13341
500
Antique
Bécsi bronz birkacsoport figura, h: 6 cm
5 000 HUF
2124887
13342
500
Antique
20 000 HUF
2962963
13343
500
Antique
Antik púderes doboz, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, kopott, 8x5,5x0,6 cm
2 400 HUF
3409375
13344
500
Antique
Pudrié szüreti jelenettel, domborműves díszítéssel, ezüstözött fém, jó állapotban 8 cm
4 000 HUF
3124214
13345
500
Antique
Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house