Antique Number of items: 153
3405555
13325
500
Antique
9 darab antik kulcs a 18-19. századból, h: 15,5 cm alatt
6 000 HUF
3405283
13326
500
Antique
8 darab antik kulcs a 18-19. századból.
6 000 HUF
3405284
13327
500
Antique
9 darab antik kulcs a 18-19. századból.
6 000 HUF
3405552
13328
500
Antique
8 darab antik kulcs a 18-19. századból, h: 17 cm alatt
6 000 HUF
3347818
13329
500
30000
Antique
cca XVIII. sz. - XIX. sz. eleje, a Szent András-rend jelvényét (rendjelét) ábrázoló porcelán nyelű villa. Antik fém villa, fehér mázas porcelán nyéllel, amelyre kézzel a Szent András-rend jelvényének ábrázolását festették: egyik oldalon az Orosz Birodalom címerén megjelenő kétfejű sas, a másikon a keresztre feszített Szent András ábrázolásával. Korának megfelelő állapotban, fém része kissé rozsdás, a nyélen középen végigfutó törésvonallal, illetve egy kisebb repedéssel, jelzés nélkül, h: 20 cm. Szent András-rend (Az Első Meghívott Apostol Szent András Rendje): Az Orosz Birodalom elsőként alapított, legmagasabb rendje; I. (Nagy) Péter orosz cár alapította 1698-ban, Szent András apostolnak, Oroszország védőszentjének szentelve. A kitüntetésnek csak egy osztálya volt, és kizárólag a legkiválóbb polgárok és katonák kaphatták meg. Maga az alapító, Nagy Péter csak 1703-ban vette át a rend jelvényét, így csak a rend hetedik lovagja lett.
30 000 HUF
3407194
13330
500
Antique
Háromkirályok. Kézzel festett porcelán kegytárgy kép, kis pattogzással, fa keretben, 3,5x2,5 cm
3 000 HUF
2723857
13331
500
Antique
10 000 HUF
3116071
13332
500
Antique
20 000 HUF
3267394
13333
500
30000
Antique
Kehelydísz. Aranyozott bronz, cca 18. sz vége - 19. sz. eleje, feltehetően magyar, felfogatóponttal, 5x5 cm
30 000 HUF
3336899
13334
500
4800
Antique
2 darab antik legyező miniatúra fa tartóban, kis hiánnyal, nem összecsukható tokban, h: 6 cm
4 800 HUF
3373097
13335
500
14000
Antique
Mozartot ábrázoló miniatúra. Festett csont, elefántcsont keretben. XIX. sz. Külső méret 11x15 cm
14 000 HUF
3374262
13336
500
Antique
Paleh, orosz lakkfestett ékszeres doboz, kézzel festett mesejelenettel, 6x4,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house