Antique

Number of items: 153

13297.

20 000 HUF
54,20
62,50

Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
13298.

6 500 HUF
17,62
20,31

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.
13301.

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és
és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.

32 000 HUF
86,72
100,00

Gótikus kályhacsempe plasztikus nőalakkal, Mázas cserép, első oldala hibátlan 31x49 cm
13302.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1940 Continental 340 írógép, magyar billentyűzettel, saját dobozában, kulccsal, korának megfelelő, kissé kopottas állapotban / Continental 340 vintage typewriter in original case, with slight wear
13304.

8 000 HUF

cca 1930 Fekete márvány íróasztali szett, pecsétnyomóval, tapperrel, levélbontóval, kalamárison fém turul szoborral, 1-1 rész ragasztandó, porcelán tégelyekkel, h: 38 cm alatt
13305.

18 000 HUF
48,78
56,25

Urnaváza, alpakka. 25 cm
13306.

Urnaváza, alpakka. 25 cm

5 000 HUF

Pakisztáni Bokhara nagy méretű gyapjú szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 285x185 cm
13307.

55 000 HUF
149,05
171,88

Pakisztáni Bokhara gyapjú nagy méretű szőnyeg, kézi szövésű, jó állapotú 121x183 cm
13308.

34 000 HUF
92,14
106,25

A Szentkorona kicsinyített mása ezüst (Ag), arany bevonattal. dobozában. tanúsítvánnyal 24g. 4 cm
13309.

20 000 HUF
54,20
62,50

WMF szecessziós gyufatartó, jelzett, ezüstözött réz, 12,5x8 cm
13310.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát szoknya alsó díszsáv, 20x49 cm
13311.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF