Antique Number of items: 153
3355188
13236
500
Antique
12 000 HUF
3358179
13237
500
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
10 000 HUF
3359571
13238
500
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
10 000 HUF
3330691
13239
500
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
6 000 HUF
3331854
13240
500
Antique
6 000 HUF
2975413
13241
500
24000
Antique
24 000 HUF
3317886
13242
500
42000
Antique
cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
42 000 HUF
3391910
13243
500
Antique
20 000 HUF
3360251
13244
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
10 000 HUF
3360252
13245
500
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fogóval, jelzett, h: 84 cm
20 000 HUF
3360246
13246
500
3400
Antique
cca 1900, Lakócsa környéke, Dráva menti horvát női főkötő, gazdag hímzéssel és díszítéssel, 8x39 cm
3 400 HUF
3402057
13247
500
15000
Antique
cca 19. sz. vége Jézus és Mária porcelánkép kőberakásos támasztható réz keretben, 8x6 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house