Number of items: 381

"Magyar Könyvtár 241-250", kolligátum a Magyar Könyvtár 6 kötetéből:  Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője.;  Bródy Sándor: Hófehérke.;  Amerikai elbeszélők: Bret Harte, Mark Twain, Stockton. Ford.: Szappanyos Aladár.;  Heltai Jenő: Gertie és egyéb történetek.;  Faludi Ferencz versei. Bev. s jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán.;  Petőfi Sándor költeményei. Barátság és szerelem. I. rész. Bev. és jegyzetekkel ellátta: Ferenczi Zoltán. Tull Ödön képeivel.  Bp.,én-1900-1901,Légrády. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
20850.

1 600 HUF

Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20851.

1 000 HUF

20852.

3 200 HUF
8,67
10,00

20853.

900 HUF
2,44
2,81

20854.

2 000 HUF

Szántó Judit: Napló és visszaemlékezés. Bp., 1986, Műzsák-PIM. Első kiadás.
20855.

1 200 HUF

20856.

1 200 HUF

20857.

5 000 HUF

20858.

3 000 HUF

20859.

1 800 HUF

20860.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kiss Dezső 2 darab verseskötete: Lepkemesék 1935 + Hazám 1925. Sérült, javított papírkötés.
20861.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF