Number of items: 381

20862.

2 800 HUF

20863.

1 000 HUF

20864.

100 HUF
0,27
0,31

20865.

800 HUF

20866.

8 000 HUF

20867.

3 800 HUF
10,30
11,88

20868.

3 000 HUF

20869.

3 000 HUF

20870.

1 400 HUF

20871.

3 200 HUF
8,67
10,00

20872.

1 400 HUF

Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.
20873.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF