Number of items: 381

20838.

4 000 HUF

Kovács András: Táltos iskola I-II. Kurzus. Radiesztézia, Energetika, Magyar őstörténet. Nyíregyháza, 1999, Energia Klinika Kft. Kiadói tűzött papírkötésben.
20839.

2 600 HUF
7,05

20840.

1 800 HUF

20841.

2 800 HUF

Fekete István 4 műve (5 kötetben): Bogáncs. I-II. köt.; Kele.; Lutra.; Ballagó idő. Bp., 1963-1974, Móra. Kiadói papírkötés / félvászon-kötés / egészvászon-kötés, változó állapotban.
20842.

2 400 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
20843.

2 000 HUF

Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20844.

2 000 HUF

Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
20845.

1 600 HUF

Wünscher Frigyes 3 műve:   Szövetkezetek a keresztény gazdasági rendben. A Középponti Katolikus Kör kiadványai 5. Bp., 1943., (Sárkány-ny.), 20 p. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés, régi bélyegzésekkel.;   Falusi tanulmányútjaim. Bp.,én.,Csáthy Ferenc, 44 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, szakadtm, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.;   A szövetkezetek szerepe Magyarország gazdasági megerősödésében. Az Országos Nemzeti Klub kiadványai 81. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 16 p. Kiadói papírkötés, a borítón hiánnyal.
20846.

2 400 HUF

20847.

1 200 HUF

20848.

1 400 HUF

Pejin Lea: Nyugati csiga körfűrésszel álmodik. Bp., 2017, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20849.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF