Number of items: 381

20790.

3 200 HUF
8,67
10,00

Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.
20791.

2 800 HUF

Thackeray W. M.: A négy György. Kor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Bp., 1893, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20792.

3 000 HUF

20793.

1 600 HUF

Simon Andor: Világhullám. Versek. Petur Lászlónak (1904-1973) DEDIKÁLT! Kiadó papírkötés, előzéklap szakadt, borító szakadt, kopottas állapotban.
20794.

4 000 HUF

Muráti Lili: Szeretni kevesen tudnak. Bp., Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20795.

2 000 HUF

B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Hátrahagyott kéziratokból bővített hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal.
20796.

4 000 HUF

Bodosi György: Ébresztgetések. DEDIKÁLT! Veszprém, 1991 Prospektus GM-ny. Kiadói papírkötés
20797.

1 600 HUF

Beke György: Vizek törvénye. Riportok. DEDIKÁLT! Kolozsvár-Napoca, 1977, Dacia. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20798.

1 600 HUF

Kozma Dezső: Magyar irodalom. Tankönyv a XI. osztály számára. Bukarest, 1980. Félvászon kötés, jó állapotban.
20799.

1 800 HUF

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20800.

1 600 HUF

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20801.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF