Books: Other rarities Number of items: 381
3216261
20790
478
3200
3 200 HUF
3216141
20791
478
Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.
2 800 HUF
3262759
20792
478
Thackeray W. M.: A négy György. Kor-rajzi képek az angol udvari és városi életből. Bp., 1893, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
3146108
20793
478
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval III. kötetben teljes.
1 600 HUF
3262836
20794
478
Simon Andor: Világhullám. Versek. Petur Lászlónak (1904-1973) DEDIKÁLT! Kiadó papírkötés, előzéklap szakadt, borító szakadt, kopottas állapotban.
4 000 HUF
3262812
20795
478
Muráti Lili: Szeretni kevesen tudnak. Bp., Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
3262561
20796
478
B.Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1894, Ráth Mór. Hátrahagyott kéziratokból bővített hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal.
4 000 HUF
3257553
20797
478
Bodosi György: Ébresztgetések. DEDIKÁLT! Veszprém, 1991 Prospektus GM-ny. Kiadói papírkötés
1 600 HUF
3260752
20798
478
Beke György: Vizek törvénye. Riportok. DEDIKÁLT! Kolozsvár-Napoca, 1977, Dacia. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
3260712
20799
478
Kozma Dezső: Magyar irodalom. Tankönyv a XI. osztály számára. Bukarest, 1980. Félvászon kötés, jó állapotban.
1 800 HUF
3207868
20800
478
Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
1 600 HUF
3207903
20801
478
Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house