Number of items: 381

Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Kisregények. DEDIKÁLT! hn., 2000, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20766.

1 800 HUF

Baksafalvi Soós László: Szkíta golgota. A szerző, Baksafalvi Soós László (1952-) író, orvos által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20767.

1 800 HUF

Passuth László: Lagúnák. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1972.,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20768.

1 600 HUF

20769.

2 200 HUF
5,96
6,88

Báger Gusztáv: Edzésterv. Új versek. DEDIKÁLT! (49. oldalon.) Bp.,2014,Széphalom. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20770.

1 600 HUF

Kállai R. Gábor: Kafkománia. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Criticai Lapok Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
20771.

1 600 HUF

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20772.

1 600 HUF

Kádár Imre: A havas balladái. Román népballadák, dalok és románcok. Az eredeti versmértékben fordította: Kádár Imre. A címlapot és az illusztrációkat rajzolta: Demian Tassy. [Kolozsvár], 1932, Erdélyi Helikon,(Minerva-ny.), 64+4 p. Demian Tassy 28 szövegközti fametszetű illusztrációjával. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban, de ez számozatlan példány.
20773.

1 600 HUF

Moritz, Karl Philipp: Götterlehre oder mythologische Dichtungen der Alten. H.n., é.n. (cca 1792), k.n., 3 szt. lev.+ VIII+180+(4) p.+ 31 (rézmetszetek) t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, sérült, viseltes borítóval, foltos lapokkal, egy táblán kisebb szakadással, hiányzó címlappal.
20774.

10 000 HUF

[Le Clerc, Jean (1657-1736)] Joannis Clerici: Epistolae criticae et ecclesiasticae in quibus ostenditur usus artis criticae [...] III. köt. Amstelaedami, 1730, Apud Janssonio-Waesbergios. Latin nyelven. Pergamen-kötésben, helyenként foltos, kissé hullámos lapokkal, korabeli tulajdonosi bejegyzésekkel.
20775.

4 000 HUF

Ráth-Végh István: Vége az emberi butaságnak. A szerző, Ráth-Végh István (1870-1959) író, művelődéstörténész, jogász, táblabíró, ügyvéd által Ortutay Gyula (1910-1978) néprajztudós, későbbi politikus, miniszter részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1940., Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.), 243 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
20776.

3 000 HUF
16

Döbrentei Kornél - Szécsi Ilona: Mókuskerék a halhatatlansághoz. (Dedikált!) Kaposvár, 2005, Agro-Varietas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Döbrentei Kornél (1946- ) József Attila-díjas író, költő, újságíró által dedikált példány.
20777.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF