Number of items: 381

20910.

1 400 HUF

20911.

1 400 HUF

Székács emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadémiának harmincéves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Bp., [1912], Hornyánszky Viktor-ny., 1 (címkép) t.+ XII+568 p.+ 27 (fekete-fehér képek) t. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.
20912.

2 200 HUF
5,96
6,88

Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
20913.

2 000 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. ALÁÍRT, számozott. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20914.

2 800 HUF

20915.

2 800 HUF

Ady Endre témájú 2 db könyv, a szerző Losonci Miklós: Képek Ady prózájában Bp., 1998, Magyar Hivatalos Közlönykiadó. 318 p. Kiadói papírkötés. + A képalkotó Ady. Bp., 1998, Biró Family. Kiadói papírkötés.
20916.

2 800 HUF

Bitó László 4 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok.   Istenjárás. Trianon trilógia I: hn., 1994, Aura. Kiadói papírkötés.;   A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az istengyilkosság förtelmes bűne alól. hn., 2011, Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Boldogabb élet - jó halál. Eutelia - eutanázia. Emberi tényező. hn., 2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.;   A technopuccs-dosszié. Politikai krími. hn., 2007., Argumentum. Kiadói papírkötés.;
20918.

2 800 HUF

13 db Erdélyi Szépműves céh kötet: Kós Károly, Karácsony Benő. stb nagyrészt jó állapotban
20919.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
20920.

2 000 HUF

Nemes Attila: Fecsegések, firkák fehérben... DEDIKÁLT! Bp., 2008., Cirkuláció Bt. Kiadói kartonált papírkötés
20921.

2 000 HUF

20922.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF