Number of items: 159

Ragnar Swahn (1882-1964): Erdőrészlet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cn
10097.

13 000 HUF
35,23
40,63

10098.

9 000 HUF
24,39
28,13

Réti Mátyás (1922-2002): Legényvirág. Színezett linó, papír, jelzett, 35×25 cm
10099.

4 000 HUF

Rippl Rónai József (1861-1927): Pihenő kutyák (Olga). Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben, 16×25 cm
10100.

8 500 HUF
23,04
26,56

Róna jelzéssel: Vigasság az égben és a földön, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10101.

2 600 HUF
7,05

Rudnay jelzéssel: Falusi házak, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 21×24,5 cm
10102.

6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Apotheosis. Algrafia, papír, jelzett az algráfián, üvegezett keretben, 35×24 cm
10103.

8 500 HUF
23,04
26,56

Ruzicskay György (1896-1993): Konstruktív város. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, üvegezett keretben, 23×18 cm
10104.

5 000 HUF

10105.

28 000 HUF
75,88
87,50

Sebők Margit (1879-?): Banánhordó, 1935. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×33 cm
10106.

44 000 HUF
119,24
137,50

Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm
10107.

3 000 HUF

Simon Béla (1957-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 75×55 cm
10108.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF