Number of items: 159

Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm
10145.

20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Formák, vonalak. Vegyes technika, papír, keretben, 29×20 cm
10146.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
10147.

2 000 HUF

10148.

4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Család. Olaj, farost, keretben, 36×27 cm
10149.

2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szentkép tervezet, vegyes technika, papír, 2db, cca 11x7cm+ 1db szentkép
10151.

1 800 HUF

Jelzés nélkül: Vegyes ex libris tétel,fa-réz és linó metszetek,klisék, nagy rész jelzés nélkül, 9db
10152.

1 600 HUF

Jelzés nélkül: Koronás Madonna a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
10153.

4 000 HUF

Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
10154.

4 000 HUF

Jelzés nélkül: Libák, olaj, fa, 27,5×13,5 cm
10155.

800 HUF

Jelzés nélkül: Diákcsíny (1923), erotikus grafika, ceruza, papír, 21×17 cm
10156.

3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Hattyúk a tavon, olaj, vászon, 25×35,5 cm
10157.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF