Number of items: 159

Szűcs János (1917-1995): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 5,5×8 cm
10121.

1 800 HUF

Tornai jelzéssel: A fáraó előtt. Olaj, vászon, 36×50 cm
10122.

8 000 HUF

Tóbiás jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon, keretben, 47×68 cm
10123.

6 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10124.

12 000 HUF

10125.

5 500 HUF
14,91
17,19

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Kiállítás. Rézkarc, papír, jelzett, 18×29 cm
10126.

4 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Seregszemle a Vérmezőn 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
10127.

1 000 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozatból: Ondokto. Szitanyomat,  papír, jelzett, számozott (110/84), 35×34 cm
10128.

60 000 HUF
162,60
187,50

10129.

20 000 HUF
54,20
62,50

Veress Pál (1920-1999): Illusztráció a "Táncol a hullámsapkás tenger, Óceániai költők versei" c. könyvből, linó, papír, üvegezett keretben, 22×14 cm
10130.

1 800 HUF

Vertel József (1922-1993): Budapest, Erzsébet híd villamossal rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm
10131.

1 200 HUF

Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya, rézkarc. Dúcon jelzett 12x7 cm
10132.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF