Number of items: 159

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Megbeszélés a cserkészrepülőknél. Ceruza, papír, jelzett, 25×26 cm
10073.

11 000 HUF
29,81
34,38

10074.

2 600 HUF
7,05

Milichovszky András: Tihany. Olaj, vászon, jelzett, 29×40
10075.

5 000 HUF

Molnár jelzéssel: Csendélet virágcsokorral és ékszerdobozzal, vegyes technika, karton, 25×35 cm
10076.

4 000 HUF
13

Molnár jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 49×35 cm
10077.

6 000 HUF
10

Molnár jelzéssel: Csendélet rózsákkal, vegyes technika, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 41,5×27 cm
10078.

6 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Mese város. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 28×18 cm
10079.

3 000 HUF

Cs. Nagy András (1927-): Tél. Tempera, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10080.

19 000 HUF
51,49
59,38

Nagy Horváth jelzéssel: Juhász a kutyákkal. Olaj, karton, keretben, 32×27 cm
10081.

1 800 HUF

10082.

1 800 HUF

Nechánszky József (1936-): Sümegi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10083.

4 200 HUF
11,38
13,13

N.I. Jelzéssel: Piros pad, 1935. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 27×40 cm
10084.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF