Number of items: 159

Kolos László (1897-1956): Vonat I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10,5×21 cm
10061.

3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
10062.

3 600 HUF
9,76
11,25

10063.

4 400 HUF
11,92
13,75

Kuska jelzéssel: Pipázó öreg. Olaj, vászon, keretben, 48×38 cm
10064.

8 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katonák. Ceruza, papír, jelzett, 22×28 cm
10065.

5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Virágzás. Rézkarc, papír, jelzett, 27×19 cm
10066.

6 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Cölöp hordók. Vegyes technika, papír, jelzett, 21×28 cm
10067.

8 000 HUF

Koszta jelzéssel: Vörös fejkendős asszony. Olaj, vászon, festés kopásokkal, 76×56 cm
10068.

20 000 HUF
54,20
62,50

Kövesdy Géza (1887-1950): Havas hegyvidék. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 11×17 cm
10069.

12 000 HUF

10070.

4 000 HUF

10071.

5 000 HUF

Ligeti Sándor: Ablaküveg tervrajz. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, foltos, oladalán szakadásokkal, 30×15 cm
10072.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF