Number of items: 159

Hargitai jelzéssel: Madonna a kis Jézussal, olaj, farost, 23×21 cm
10036.

1 000 HUF

10037.

16 000 HUF
43,36
50,00

Háry jelzéssel: Őszi erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
10038.

3 000 HUF

10039.

30 000 HUF
81,30
93,75

Hembach Gyula (?-?): Az őszinte program, antiszemita karikatúra, tus, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozva, 15×10 cm
10040.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herman Lipót (1884-1972): Kandalló óra (vázlatok). Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, 16×22 cm
10041.

7 000 HUF
18,97
21,88

Hincz jelzéssel: Nagyvárosi félelem. Olaj, farost, egyedi keretben, 84×55 cm
10042.

18 000 HUF
48,78
56,25

Huber jelzéssel: Férfi portréja, olaj, vászon, üvegezett, díszes, kicsit sérült fa keretben, 38,5×28 cm
10043.

5 000 HUF

Gao Xue Hai: A bivaly. Ceruza, textil, jelzett, üvegezett keretben, 6x11 cm
10044.

1 600 HUF

Iglay József (1905-1980): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38,5×28,5 cm
10045.

10 000 HUF

Istokovits Kálmán (1898-1990): Halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10046.

7 000 HUF
18,97
21,88

Jándi jelzéssel: Nagybánya a Zazar partjáról, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 26,5×34,5 cm
10047.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF