Number of items: 159
1136945
10048
242
50000
Jánossy jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
50 000 HUF
1132519
10049
242
17000
Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, utólag szignált, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
17 000 HUF
1132885
10051
242
Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
6 000 HUF
1133091
10052
242
Kádár jelzéssel: Tél a patakparton, olaj, farost, 59,5×51,5 cm
8 000 HUF
1135789
10053
242
Kádár jelzéssel: Tavacska csónakokkal. Olaj, farost, 34×50 cm
3 000 HUF
1120189
10054
242
Kárpáthy László (1900-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, festék lekopások, antik keretben, 25×35 cm
9 000 HUF
1133705
10055
242
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Art deco szobabelső, vegyes technika, papír, jelzett, a Királyi József Műegyetem bélyegzőjével, 22×23,5 cm
2 800 HUF
1135761
10056
242
Krizsán jelzéssel: Dobok. Akvarell, papír, apró sérüléssel, keretben, 31×44 cm
5 000 HUF
1135858
10057
242
Krizsán jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, piszkos, karton, 35×48
6 000 HUF
1134229
10058
242
Kolos László (1897-1956): Zenekar II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
3 000 HUF
1134228
10059
242
Kolos László (1897-1956): Zenekar I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×23 cm
3 000 HUF
1134227
10060
242
Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m