Number of items: 159

Jánossy jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
10048.

50 000 HUF
135,50
156,25

Kass János (1927-2010): Antik jelenet. Szitanyomat, papír, utólag szignált, üvegezett fa keretben, 30×22 cm
10049.

17 000 HUF
46,07
53,13

Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
10051.

6 000 HUF

Kádár jelzéssel: Tél a patakparton, olaj, farost, 59,5×51,5 cm
10052.

8 000 HUF

Kádár jelzéssel: Tavacska csónakokkal. Olaj, farost, 34×50 cm
10053.

3 000 HUF

Kárpáthy László (1900-?): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, festék lekopások, antik keretben, 25×35 cm
10054.

9 000 HUF
24,39
28,13

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Art deco szobabelső, vegyes technika, papír, jelzett, a Királyi József Műegyetem bélyegzőjével, 22×23,5 cm
10055.

2 800 HUF
19

Krizsán jelzéssel: Dobok. Akvarell, papír, apró sérüléssel, keretben, 31×44 cm
10056.

5 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, piszkos, karton, 35×48
10057.

6 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Zenekar II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 13×21 cm
10058.

3 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Zenekar I. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×23 cm
10059.

3 000 HUF

Kolos László (1897-1956): Vonat II. (1919), ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm
10060.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF