Number of items: 159

10085.

3 200 HUF
8,67
10,00

10086.

3 200 HUF
8,67
10,00

Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
10087.

9 500 HUF
25,75
29,69

10088.

180 000 HUF
487,80
562,50

10089.

30 000 HUF
81,30
93,75

Pekáry István (1905-1981): Kállai kettős. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
10090.

15 000 HUF
40,65
46,88

Perlmutter jelzéssel: Csendélet, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 44,5×30 cm
10091.

6 000 HUF

Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm
10092.

12 000 HUF

Piszkátor Ildikó (1961-): Meditáció. Akril, vászon, jelzett, modern keretben, 39x29 cm
10093.

28 000 HUF
75,88
87,50

Piszkátor Ildikó (1961-): Csipkevirág. Mozaik, jelzett, modern keretben, 32x24 cm
10094.

28 000 HUF
75,88
87,50

Piszkátor Ildikó (1961-): Mese házak. Vegyes technika, karton, jelzett, modern keretben, 19x19 cm
10095.

8 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Női portré. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 19×18 cm
10096.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF