https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Posters

Number of items: 348

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.
1
11757.

Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Cocoanut Grove" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.
1
11758.

Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Zu neuen Ufern" starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.
1
11759.

Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
1
11760.

Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm
1
11761.

cca 1930 A BAK TK - BMSE - UMTE Spartakus nemzetközi futball mérkőzés plakátja / Football match poster 64x47 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel
1
11762.

cca 1930 Szőke Szakáll pasztell plakát terv. Feltehteően Gärtner Sándor, művésznevén Gerő Jenő vagy Szőke Szakál magyar származású, nemzetközi karierrt befutott színész ábrázolása. Nagy méretű, pasztell, papír, .90x70 cm Szélén kis beszakadássokkal Sorky jelzéssel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm
1
11763.

1973 "101 Szilveszter 1973!","Márkás a műsorunk, Márka Vermuth az italunk",Országos Rendező Iroda plakát, Kecskemét, Petőfi-ny., gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 23x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm
1
11764.

1954 "5 éves terv: emelkedő életszínvonal! Fokozzuk a cipőellátást! Nagybudapest minden részében: Cipőbolt NV.", propaganda reklám villamosplakát, Bp., Szikra-ny., 23x33 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm
1
11765.

"Aranypók" villamosplakát. Bp., Offset-ny., 24x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm
1
11766.

1972 "Egészség? Betegség? Öntől is függ" Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, lapszéli szakadással, 68x47 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm
1
11767.

"Egészséges az életük, mert joghurt a reggelijük", villamosplakát, Bp., Révai-ny., kis szakadással, 24x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm
1
11768.

"Fabulon napozó. Az egész család napozója." Bp., Offset-ny., a szélén kis gyűrődéssel, 24x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment