Posters Number of items: 348
3128808
12057
523
480000
Posters
1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000
3450453
12058
523
Posters
1975 Veronika visszatér, filmplakát, ofszet, papír, Offset és J. Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3450199
12059
523
Posters
Vissy Gábor (-): Vásároljon mindent egy helyen, Állami Áruházban. Cipő reklámplakát, papír, jelzett a plakáton. Typopress. Közepén hajtásnyommal. 22x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3477154
12060
523
Posters
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3509613
12061
523
Posters
Viva la commedia dell'arte, Utrecht 1971, plakát, Rodolfo jelzéssel a plakáton. Hajtva. 65x49,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3438074
12062
523
3200
Posters
2011 Vizet az elefántnak. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel és apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3518340
12063
523
Posters
Vogel Eric (1907-1996): Látta-e már Budapestet éjjel, 1983 körül, ORI koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró lapszéli egészen apró szakadásokkal, lap alján korabeli tollas felirattal a koncert részleteiről, 69x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518303
12064
523
Posters
1975 Za saku dijamanata (Killer Force / The Diamond Mercenaries), jugoszláv filmplakát, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 70x49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3497248
12065
523
Posters
Zelenák Crescencia (1922-2021): "Diplomaták összeesküvése", 1967. Filmplakát, papír, jelzés nélkül, Offset-Nyomda, 58,5x39,5 cm. Közepén hajtásnyommal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3407003
12066
523
Posters
2007 Zichy Mihály, MNG, kiállítási plakát, feltekerve, 98×68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3437598
12067
523
Posters
2011 Zookeeper (gondozoo). Filmplakát, papír, feltekerve, hajtásnyomokkal, apró lyukakkal, lapszéli apró gyűrődésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437669
12068
523
3400
Posters
2011 Zöld Lámpás. Filmplakát, papír, feltekerve, bal felső sarkában apró sérüléssel, kisebb gyűrődésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house