Posters

Number of items: 348

1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel!
12057.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00
Minimum bid:
480 000 HUF
480 000 550 000 650 000
1975 Veronika visszatér, filmplakát, ofszet, papír, Offset és J. Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm
12058.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vissy Gábor (-): Vásároljon mindent egy helyen, Állami Áruházban. Cipő reklámplakát, papír, jelzett a plakáton. Typopress. Közepén hajtásnyommal. 22x32 cm
12059.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm  Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm
12060.

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Modiano Legjobb zsákmány. Rablók, Reklám plakát terv Tus, karton, jelzett 21x15 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano . Advertising poster design Watercolor, paper. 21x15 cm

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Viva la commedia dell'arte, Utrecht 1971, plakát, Rodolfo jelzéssel a plakáton. Hajtva. 65x49,5 cm
12061.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Vizet az elefántnak. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel és apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm
12062.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vogel Eric (1907-1996): Látta-e már Budapestet éjjel, 1983 körül, ORI koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró lapszéli egészen apró szakadásokkal, lap alján korabeli tollas felirattal a koncert részleteiről, 69x50 cm
12063.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1975 Za saku dijamanata (Killer Force / The Diamond Mercenaries), jugoszláv filmplakát, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 70x49 cm
12064.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zelenák Crescencia (1922-2021): "Diplomaták összeesküvése", 1967. Filmplakát, papír, jelzés nélkül, Offset-Nyomda, 58,5x39,5 cm. Közepén hajtásnyommal.
12065.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2007 Zichy Mihály, MNG, kiállítási plakát, feltekerve, 98×68 cm
12066.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2011 Zookeeper (gondozoo). Filmplakát, papír, feltekerve, hajtásnyomokkal, apró lyukakkal, lapszéli apró gyűrődésekkel, 98x68 cm
12067.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2011 Zöld Lámpás. Filmplakát, papír, feltekerve, bal felső sarkában apró sérüléssel, kisebb gyűrődésekkel, 98x68 cm
12068.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF