Posters

Number of items: 348

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm   1937 With strength through joy in the carnival. Art deco carnival poster. Lithography, paper, mounted on canvas, in good condition 85x120 cm
11721.

1937 Mit Kraft durch Freude in den Fasching. Art deco farsangi plakát. Litográfia, papír, vászonra kasírozve, jó állapotban 85x120 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Pierre Okley (Pierre Gilardeau, 1929-2007): Folies-Bergere, Folies Légéres, super revuede Michel Gyarmathy. Plakát, papír, jelzett a plakáton. Lapszéli apró szakadással. Hajtva. 60x40 cm
11722.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1968 Kassák Lajos emlékkiállítás, Székesfehérvár, kiállítási plakát. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül (Fajó János?). Javított. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 73x55 cm
11723.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
2015 A Túlélő árnyéka. Az El Kazovszkíj életmű. MNG. Kiállítási plakát, papír. Hátoldalán FUGA hirdetés-program. Lapszéli kisebb szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. Feltekerve. 60×48 cm. /
11724.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /  Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster
11725.

1929 Revíziós logobó-avató ünnepély és történelmi hadijátékok Budapesten, nagyméretű litografált, irredenta plakát. 126 x 95 cm Restaurált. /

Revision flag-opening ceremony and historical war games in Budapest lithorgaphic poster

Available for bidding
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00
Minimum bid:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
Horthy Béla (1869-1943): A Császári és Királyi Sajtóhadiszállás kiállítása a Nemzeti Szalonban, 1916 (I. világháborús propaganda plakát lovaskatonák ábrázolásával), kromolitográfia, papír, jelzett a plakáton, Seidner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli egészen apró sérülésekkel, lap alján német ny. felirattal, 92,5x61,5 cm. Becses gyűjtői ritkaság!
11726.

Available for bidding
240 000 HUF
650,41
750,00
Minimum bid:
240 000 HUF
240 000 280 000 320 000
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtásnyomokkal, restaurált, lapszéli kisebb sérülésekkel, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, with damages on the edges, 64x96 cm
11727.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
cca 1940 Magyar Nemzet, a történelmi Erdély szellemének kifejezője! Plakát, papír, Globus Bp, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal, 94x63,5 cm.
11728.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
1941 Behajtani tilos nagy méretű mozi film plakát. Rendezte: Mártonffy Emil. Főszereplők: Bilicsi Tivadar, Latabár Kálmán, Simor Erzsi, Vaszary Piri, Kiss Manyi, Rajnay Gábor. Grafikus: Békés István. Litográfia. Kellner Ambrus. Hajtva, jó állapotban. 92x124 cm
11729.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
cca 1933-34 Alkotás Mozgó, Bp., Alkotás u. 11. Extázis, Az algút. Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Held János Könyvnyomdája, lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11730.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
cca 1933-34 Andrássy Mozgó, Bp., Csengeri ucca 39. Greta Garbo legnagyobb szerepe, Az vagyok akit szeretsz! Színes art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Singer Nyomda, lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 47x31 cm. Rendkívül ritka!
11731.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
1933-34 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza, Bp., Deák tér 2., divatplakát, reklámplakát, papír, jelzés nélkül, Posner Bp., hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 63x94,5 cm.
11732.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF