Posters

Number of items: 348

1968 Egy nehéz nap éjszakája, zenés angol filmvígjáték a Beatles együttesről, zenei filmplakát, papír, jelzés nélkül, Egyetemi Nyomda, hajtásnyommal, apró lapszéli sérülésekkel, 48,5x67 cm
11733.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
cca 1938-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! A hadsereggel áll, vagy bukik a nemzet - Horthy Miklós" Nagyméretű propaganda plakát, Kárpátalja újjáépítésével. a Bp.,Pallas-ny., hajtott,hajtásnál nagy beszakadással,100x70 cm
11734.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm  Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm
11735.

vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm

Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Cziglényi László (-): Félvér, 1942 (Filmplakát terve). Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 42x31,5 cm.
11736.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
1948 Kéményseprős újévi üdvözlő naptár-plakát, özv. Hammer Jánosné kéményseprő mester segédei reklámja (Kőszeg), papír, Otthon-nyomda Hajtásnyommal. Egészen apró lapszéli szakadással. 29,5x20 cm
11737.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Galántai György (1941-): Megint nyerít a fekete zongora. Bernáthy, Bukta, Galántai, Garaczi, Grandpierre, Szkárosi, Mártha. Radnóti Színpad, Bp. Underground plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 42x29,5 cm.
11738.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1974 Kassák-est, Latinovits Zoltán, Egyetemi Színpad. Plakát, papír. Apró lapszéli szakadásokkal. 24,5x17,5 cm
11739.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rácmolnár Sándor (1960-): Művészeti Főiskolák Fesztiválja, 1983. Kétoldalas plakát és programfüzet, papír, jelzett a plakáton. Hajtva. 67x96 cm.
11740.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Galántai György (1941-): Koncert szoborral, Galántai György új akusztikus szobrai, 1985. Kétoldalas plakát vagy plakátterv, 29,5x21 cm. Ritka!
11741.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
ca 1940 Egyházzenei műsor a belvárosi főplébánia templomban. grafikus plakát Hajtva, jó állapotban. Jelzett. 60x82 cm
11742.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1928 Földes Imre (1881-1948): Royal Apolló, Erzsébet krt. 45-47. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzett a plakáton, Rothberger és Weisz nyomda, sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31 cm. Rendkívül ritka!
11743.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1927 UFA, Rablólovag, Putty Lia, "Magyar Hollywood" a vásznon. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Kunossy Rt. Apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 92,5x31,5 cm. Rendkívül ritka!
11744.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF