1968 Egy nehéz nap éjszakája, zenés angol filmvígjáték a Beatles együttesről, zenei filmplakát, papír, jelzés nélkül, Egyetemi Nyomda, hajtásnyommal, apró lapszéli sérülésekkel, 48,5x67 cm
cca 1938-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! A hadsereggel áll, vagy bukik a nemzet - Horthy Miklós" Nagyméretű propaganda plakát, Kárpátalja újjáépítésével. a Bp.,Pallas-ny., hajtott,hajtásnál nagy beszakadással,100x70 cm
vitéz Pataky Ferenc (1897-1962): Már nálunk is híresebb a Modiano. Reklám plakát terv Akvarell, papír. Mickey Mouse (Disney) és Bonzó kutya figurákkal. 17 x 25 cm
Ferenc Pataky (1897-1962): Modiano is now more famous then us. Advertising poster design Watercolor, paper. With Mickey Mouse (Disney) and Bonzo dog figures. 17 x 25 cm
Galántai György (1941-): Megint nyerít a fekete zongora. Bernáthy, Bukta, Galántai, Garaczi, Grandpierre, Szkárosi, Mártha. Radnóti Színpad, Bp. Underground plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 42x29,5 cm.
1928 Földes Imre (1881-1948): Royal Apolló, Erzsébet krt. 45-47. Színes litografált art deco filmplakát, műsorplakát, papír, jelzett a plakáton, Rothberger és Weisz nyomda, sérült, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 45x31 cm. Rendkívül ritka!
1927 UFA, Rablólovag, Putty Lia, "Magyar Hollywood" a vásznon. Színes filmplakát, műsorplakát, papír, jelzés nélkül, Kunossy Rt. Apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, korábban feltekerve, 92,5x31,5 cm. Rendkívül ritka!