Posters

Number of items: 348

Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm
11961.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
2013 Kolibri-kód, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11962.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1976 Kőmíves István (1949-2007): Narancsszínű tüzek éjszakája, filmplakát / moziplakát, Bp., Offset és J. Ny., 3160 pld., hajtva, 57x40 cm
11963.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1979 Koppány Simon (1943-)-Hodosi Mária (1943-): Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Filmplakát, hajtásnyommal, 58x39 cm
11964.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Koppány Simon (1943- ): Szkíták aranya, 1985, kiállítási plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, 58x83 cm
11965.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovách Aladár: Téli zsoltár c. darabjának plakátja. 50x70 cm hozzá a dráma szövegkönyve, Lajos Ferenc (1912-1998) grafikáival
11966.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1983 Kovács Péter kiállítása, Bartók Béla Galéria, Szeged, papír. Kossuth Nyomda. Feltekerve. Sérült. 70×50 cm
11967.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kováts Tibor (-): Ezt nem tanultuk, 1976. Filmplakát, ofszet, papír, O. és Játékkártya Nyomda, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadásokkal, 80,5x56 cm
11968.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kulinyi István (1945- ): Én és Caterina, 1982. Filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Bp., Offset és Játékkártya Ny., 2300 pld., hajtva, szakadásokkal, lapszéli sérülésekkel, 82x56,5 cm
11969.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2012 Kung Fu Panda 2., filmplakát, papír, feltekerve, gyűrött, lapszéli apró szakadásokkal, 98x68 cm
11970.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Köpeczi Bócz István (1919-1978): Nem ér a nevem (Tolnay Klári, Páger Antal, Psota Irén, Latabár Kálmán stb.), filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Athenaeum, hajtásnyommal, néhány apró lyukkal, 57x41 cm
11971.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
1980 Labirintus, Ország Lili kiállítása, BTM, plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda. Lapszéli apró szakadásokkal. 82×57,5 cm.
11972.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF