Posters

Number of items: 348

2012 John Carter, Disney magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró sérülésekkel, 98x68 cm
11949.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2011 Johnny English újratöltve. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadásokkal, 98x68 cm
11950.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
José Antonio Dávila venezuelai festő koppenhágai tárlatának színes reklámplakátja [1996.] (Számozott, Fábry József magyar-venezuelai fotográfus számára dedikált.) Koppenhága, 1996. Printed by Editorial Arte, Caracas, Venezuela. Színes kőnyomat, mérete: 570x450 mm. Összesen 200 számozott példányban készült plakát. Dedikált: "87/200. Mi querida amigo Joseph Fabry. José Antonion Dávila 96." José Antonio Dávila (sz. 1935) venezuelai szürrealista festő Európa-szerte ismert művész, dániai tárlata 1996. szeptember 17-30 között volt látható. "Presence XIV" című új keletű szürrealista festményével illusztrált kiállítási plakátja alján a venezuelai festőművész saját kezű dedikációja. A dedikáció a kalandos életű, magyar származású Fábry József venezuelai jazzdobos, fotográfus, filmrendező, műgyűjtő részére készült. Prov.: Fábry József. [Fábry József (1926-2012) magyar származású zenész, jazz dobos, a háború után előbb a magyar Chappy Big Band jazz-zenekar, majd német és osztrák könnyűzenei formációk tagja. 1950-től Dél-Amerikában élt. Zenei karrierje mellett fotósként is működött, Cornell Capa (Robert Capa öccse) ajánlására került az amerikai Life magazin fotográfusai közé, évtizedeken keresztül a magazin vezető latin-amerikai fotográfusának számított, később latin-amerikai dokumentumfilmeket is rendezett.] Tökéletes állapotú plakát, keretben, üveglap mögött.
11951.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2015 Jupiter felemelkedése és Kódjátszma, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, 80×56 cm
11952.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1973 Kakuk Marci, filmplakát, írta és rendezte: Révész György, papír, Offset-nyomda, hajtásnyommal, kissé foltos, 57x41 cm
11953.

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Kalandorok film plakát 68x90 cm
11954.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Káldor László (1905-1963): Baeder babaápolás reklám kisplakát, 1950 körül, jelzett a plakáton, kisebb lapszéli szakadásokkal, 17x24 cm
11955.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1999 Kalózok, filmplakát, feltekerve, 98x67 cm
11956.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kamara varieté kisplakát, villamos plakát 15x23 cm
11957.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2012 Kémes hármas, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadássokkal, 98x68 cm
11958.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1977 Képes Sport eseménynaptára, rajta a Ferencváros (Fradi, FTC) labdarúgócsapata, hajtva, 57x41 cm
11959.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm
11960.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF