Posters Number of items: 348
3437049
11949
523
3200
Posters
2012 John Carter, Disney magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró sérülésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3437721
11950
523
Posters
2011 Johnny English újratöltve. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadásokkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3337286
11951
523
Posters
José Antonio Dávila venezuelai festő koppenhágai tárlatának színes reklámplakátja [1996.] (Számozott, Fábry József magyar-venezuelai fotográfus számára dedikált.) Koppenhága, 1996. Printed by Editorial Arte, Caracas, Venezuela. Színes kőnyomat, mérete: 570x450 mm. Összesen 200 számozott példányban készült plakát. Dedikált: "87/200. Mi querida amigo Joseph Fabry. José Antonion Dávila 96." José Antonio Dávila (sz. 1935) venezuelai szürrealista festő Európa-szerte ismert művész, dániai tárlata 1996. szeptember 17-30 között volt látható. "Presence XIV" című új keletű szürrealista festményével illusztrált kiállítási plakátja alján a venezuelai festőművész saját kezű dedikációja. A dedikáció a kalandos életű, magyar származású Fábry József venezuelai jazzdobos, fotográfus, filmrendező, műgyűjtő részére készült. Prov.: Fábry József. [Fábry József (1926-2012) magyar származású zenész, jazz dobos, a háború után előbb a magyar Chappy Big Band jazz-zenekar, majd német és osztrák könnyűzenei formációk tagja. 1950-től Dél-Amerikában élt. Zenei karrierje mellett fotósként is működött, Cornell Capa (Robert Capa öccse) ajánlására került az amerikai Life magazin fotográfusai közé, évtizedeken keresztül a magazin vezető latin-amerikai fotográfusának számított, később latin-amerikai dokumentumfilmeket is rendezett.] Tökéletes állapotú plakát, keretben, üveglap mögött. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3431327
11952
523
Posters
2015 Jupiter felemelkedése és Kódjátszma, kétoldalas filmplakát, hajtásnyomokkal, 80×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503165
11953
523
17000
Posters
1973 Kakuk Marci, filmplakát, írta és rendezte: Révész György, papír, Offset-nyomda, hajtásnyommal, kissé foltos, 57x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3340990
11954
523
Posters
Kalandorok film plakát 68x90 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3506315
11955
523
Posters
Káldor László (1905-1963): Baeder babaápolás reklám kisplakát, 1950 körül, jelzett a plakáton, kisebb lapszéli szakadásokkal, 17x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3518294
11956
523
Posters
1999 Kalózok, filmplakát, feltekerve, 98x67 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513224
11957
523
Posters
Kamara varieté kisplakát, villamos plakát 15x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437837
11958
523
Posters
2012 Kémes hármas, filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadássokkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516457
11959
523
Posters
1977 Képes Sport eseménynaptára, rajta a Ferencváros (Fradi, FTC) labdarúgócsapata, hajtva, 57x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 800 2 000 2 400
3456950
11960
523
Posters
Koday László (1945-): BASF Hungária naptár-plakát, 1995. Nyomat, vászon, jelzett a nyomaton, feltekerve, 95×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house