Posters Number of items: 348
3505192
11925
523
Posters
Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. Kartonra kasírozva. 49,5x34 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437677
11926
523
3400
Posters
2013 Hajsza a győzelemért. Filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, kisebb lapszéli szakadással, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3414425
11927
523
3400
Posters
1972 Halálgyár az őserdőben kétrészes színes szovjet film plakátja. Hajtott, 57x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3437220
11928
523
Posters
2011 Hanna - Gyilkos természet, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3406997
11929
523
Posters
Harag (Brad Pitt) és A bíró. Kétoldalas filmplakát, hajtva, 79,5×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503196
11930
523
6500
Posters
Helényi Tibor (1946-2014): A boszorkánymester, filmplakát, jelzett a plakáton, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadással, kissé foltos, 56,5x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2996738
11931
523
Posters
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3436906
11932
523
3200
Posters
2013 Herkules legendája, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3503203
11933
523
6500
Posters
Herpai Zoltán (1951-2011), Kiss-Illés Róbert (-): Egy elvált férfi ballépései, 1981, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3503202
11934
523
6500
Posters
Herpai Zoltán (1951-2011): Szegfű vodkával, 1980, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3437011
11935
523
3200
Posters
2013 Hogyan lopjunk felhőkarcolót?, Ben Stiller, Eddie Murphy, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3437607
11936
523
3200
Posters
2011 Hópihe. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house