Posters

Number of items: 348

Gönczi Béla (1934-): Törődjünk többet az idősekkel, Magyar Vöröskereszt, 1981. Plakát, papír. Jelzett a plakáton. Kossuth Nyomda. Kartonra kasírozva. 49,5x34 cm.
11925.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2013 Hajsza a győzelemért. Filmplakát, papír, feltekerve, apró gyűrődésekkel, kisebb lapszéli szakadással, 98x68 cm
11926.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
1972 Halálgyár az őserdőben kétrészes színes szovjet film plakátja. Hajtott, 57x40 cm
11927.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
2011 Hanna - Gyilkos természet, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel és szakadássokkal, 97,5x68 cm
11928.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Harag (Brad Pitt) és A bíró. Kétoldalas filmplakát, hajtva, 79,5×56 cm
11929.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Helényi Tibor (1946-2014): A boszorkánymester, filmplakát, jelzett a plakáton, hajtásnyomokkal, apró lapszéli szakadással, kissé foltos, 56,5x40 cm
11930.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
11931.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
2013 Herkules legendája, magyar filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró gyűrődésekkel, 97,5x68 cm
11932.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Herpai Zoltán (1951-2011), Kiss-Illés Róbert (-): Egy elvált férfi ballépései, 1981, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x41 cm
11933.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Herpai Zoltán (1951-2011): Szegfű vodkával, 1980, filmplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, Offset és Játékkártya Nyomda, hajtásnyommal, 56,5x40 cm
11934.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2013 Hogyan lopjunk felhőkarcolót?, Ben Stiller, Eddie Murphy, magyar filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli sérülésekkel, 98x68 cm
11935.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2011 Hópihe. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, 98x68 cm
11936.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF