Posters Number of items: 348
3437742
11913
523
3200
Posters
2011 Förtelmes főnökök. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kisebb ázásnyommal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3518335
11914
523
14000
Posters
Gerald Scarfe (1936-): Pink Floyd: The Wall, Dortmund Westfalenhalle, 1981, koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, apró folttal, 84x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3437154
11915
523
Posters
2012 Gnómeó és Júlia, filmplakát, papír, feltekerve, apró lapszéli szakadásokkal, 98x69 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437590
11916
523
Posters
2014 Godzilla. Filmplakát, papír, feltekerve, gyűrődésekkel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
3414437
11917
523
Posters
1983 Gyárfás Gábor (1946- ): Sértés. Magyar játékfilm. Filmplakát, hajtott, 56x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3516851
11918
523
8500
Posters
1899 Gyurkovics-lányok, Eperjesi Színház, plakát, papír. Hajtásnyommaal. Lapszéli sérülésekkel. 42,5x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3413837
11919
523
4200
Posters
1964 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Mandulagyulladás, torokgyulladás, ízületi gyulladás. Egészségügyi felvilágosító plakát, kis lapszéli szakadással, gyűrődéssel, 68x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3504016
11920
523
Posters
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Rokkantak napja, 1981. Plakát, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, 96,5x66,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517327
11921
523
Posters
1962 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902 - 1994): Védekezzünk a gombás lábfertőzés ellen! Egészségügyi felvilágosító plakát, lapszéli szakadással, 69x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3496382
11922
523
13000
Posters
Gönczi Béla (1934-): Illyés Gyula: Dózsa György, Nemzeti Színház. Plakátterv. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Sérült. 99,5x70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3496394
11923
523
13000
Posters
Gönczi Béla (1934-): Május 1. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Sérült. 97,5x70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3496404
11924
523
13000
Posters
Gönczi Béla (1934-): Petrovics: Jónás könyve, oratórium. Plakátterv. Tempera, papír. Jelzett a hátoldalán. Kartonra kasírozva. Kissé sérült. 100x70 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house