Posters Number of items: 348
3435784
11889
523
Posters
2003 Démonok és megmentők. Népi vallásosság a tibeti és mongol buddhizmusban. Kiállítási plakát, papír. Feltekerve, apró felületi kopásokkal. 67x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3437822
11890
523
Posters
2013 Dinoszauruszok, a Föld urai, filmplakát, papír, feltekerve, néhány kevés apró gyűrődéssel, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3452005
11891
523
60000
Posters
1942 Dr. Kovács István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Unitas Lito, Bp. M.F.I. Film. Feltehetően tévnyomat, "félrecsúszott" a nyomás, jobb szélről "hiányzik" kb. 1 cm ezen plakát többi példányával összevetve. Egészen apró lapszéli szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, lithograph on paper with very minor tear, otherwise in good condition. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
2375302
11892
523
Posters
1977 Dugó a csodacsatár c. svéd film plakátja. Hajtva 40x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3519634
11893
523
Posters
1992 Édes Emma, drága Böbe, rendező: Szabó István, filmplakát, ofszet, papír, farostra kasírozva, szakadással, apró sérülésekkel, 58x82 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3518272
11894
523
Posters
1998 Egyiptom hercege, filmplakát, papír, lapszéli apró gyűrődésekkel, feltekerve, 97x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3395947
11895
523
44000
Posters
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Kis beszakadásokkal 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3340996
11896
523
Posters
Elah völgyében mozi film plakát 68x90 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3290778
11897
523
Posters
Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 600 3 000 3 600
3465439
11898
523
Posters
Éljen a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 35. évfordulója, 2 darabból álló plakát-nyomtatvány tétel, 13,5x45 és13,5×17,5 cm és a hozzátartozó vitrintárgy nyomtatvány. Egészen apró sérülésekkel. Hajtásnyommal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3476336
11899
523
Posters
1987 Előzzük meg a baleseteket, 2 db plakát, szitanyomat, műanyag, Ságvári Nyomda Szitaüzeme, szélén kissé foltos, 40x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3371322
11900
523
Posters
Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house