Posters Number of items: 348
3507365
12021
523
Posters
1989 Schwarzenegger, Commando, színes amerikai film, filmplakát, papír, Zalai Nyomda, feltekerve, lapszéli apró javított szakadással, 81×56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3496197
12022
523
Posters
Sonic Youth Live, plakát, papír, feltehetően utánnyomás, farostra kasírozva, foltos, sérült. 84x59,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3503216
12023
523
6500
Posters
Sós László - Kemény Éva (So-Ky): Fehér agyar visszatér, 1976, filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 56,5x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3450534
12024
523
Posters
Sós László - Kemény Éva (So-Ky): Uzsicei Köztársaság, 1976. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton, Egyetemi Nyomda, hajtásnyomokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal, 81x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3412239
12025
523
Posters
1971 Stanley Kubrick: Orange Mecanique (Mechanikus narancs) c. film francia nyelvű plakátja, hajtva, kis folttal, 80x60 cm // 1971 Stanley Kubrick: Orange Mecanique (A Clockwork Orange) film poster in French language, folded, with small stain, 80x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3424204
12026
523
3400
Posters
Star Wars plakát 58x80 cm hajtva {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3437749
12027
523
3200
Posters
2013 Street Dance - All Stars. Filmplakát, papír, feltekerve, lapszéli néhány kevés apró szakadással, sarkaiban egészen apró lyukakkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3507407
12028
523
Posters
1987 Super Cirkus Apollo, cirkuszplakát, Offset és Játékártya Nyomda, jelzés nélkül (Benkő Sándor?), feltekerve, sérült, 115x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3407043
12029
523
Posters
1997 Szenvedély és pompa, barokk művészet Kolumbiában, MNG, kiállítási, plakát, feltekerve, apró lapszéli szakadással, 67×47,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3504815
12030
523
Posters
Szilvásy Nándor (1927-2011): A Krakkói Nemzetközi Grafikai Biennálé díjazott művészei, Műcsarnok, 1972. Plakát, ofszet, papír, Offset Nyomda, feltekerve, hajtásnyomokkal, ázásfoltokkal, lapszéli kisebb szakadásokkal és gyűrődésekkel, 82x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3414520
12031
523
Posters
1982 Szőnyei György (1951- ): Hiúz a vadászösvényen, filmplakát / moziplakát, Sylvester J. Ny., hajtva, 55,5x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3450559
12032
523
Posters
1970 Szorításban, dokumentumfilm plakát, ofszet, papír, apró lapszéli sérülésekkel és gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 77x54,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house