Posters Number of items: 348
3372642
11853
523
Posters
cca 1930-1940 Munkásblokk OTI választás plakát, beszakadásokkal, 47×63 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514344
11854
523
Posters
cca 1960-1970 Rákospalota, Csokonai Művelődési Ház Szabadtéri Színpad plakát, felelős kiadó: Bodméri Géza ig., hajtott, 70x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514966
11855
523
Posters
cca 1960-1970 Régi ötvösemlékek, ékszerek és az Esterházy kincs kiállítása (Iparművészeti Múzeum) és Olasz rajzok, Leonardo, Raffaello és más mesterek (Szépművészeti Múzeum), kiállítási villamosplakátok, Bp., Múzeumok Rotaüzeme-ny., Offset-ny., az elsőn hajtásnyommal, 24x17 cm, 23x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3514988
11856
523
Posters
cca 1960-1970 Vegyes kiállítási plakát tétel, 2 db: 'Gyermek a közlekedésben', 'Váltson múzeumi bérletet', kiállítási villamosplakátok, Bp., Offset-ny., Múzeumok Rotaüzeme-ny., foltosak, az egyiken gyűrődéssel, a másikon szakadással, 23x16 cm + Konecsni György: Felszabadulási emlékkiállítás plakát, nyomtatvány, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 21x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515367
11857
523
Posters
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 3 db: Állandó Munkavédelmi kiállítás, "Tessék fogódzkodni nehogy a nyitott ajtón kiessen!", "ÁB A Biztosítási és Önsegélyező Csoport anyagi biztonság", az utóbbi hajtott, sérült, 10x27 cm, 21x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3515373
11858
523
Posters
cca 1950-1970 Vegyes plakát tétel, 7 db, sérültek, viseltesek, 40x28 cm és 21x29 cm közötti méretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3504088
11859
523
Posters
cca 2020-2024 össz. 9 db filmpakát (Gátlástalan örökösök, A menü, A varázsfuvola, Azt mondta, Krokodili stb.), papír, jelzés nélkül, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, apró lapszéli szakadásokkal, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3414274
11860
523
Posters
cca 1960/70 A tisztaság védi egészségét. Egészségügyi Felvilágosítási Központ plakát, hajtott, 82x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3503144
11861
523
Posters
cca 1950 A Hazafias Népfront köszönti az alkotmány és az új kenyér ünnepét, propaganda plakát, papír, Offset-Nyomda, Hazafias Népfront Országos Tanácsa kiadása, kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 99x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3272666
11862
523
Posters
cca 1960 Alvarez Kelly c. amerikai film horvát nyelvű plakátja 46x60 cm Kisebb sérülésekkel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3450514
11863
523
Posters
cca 1980 A születéstől a felnőttkorig, a társadalom a gyermekekért, Képes Híradó plakát, ofszet, papír, Révai Nyomda, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, bal felső sarkában sérült, 98x68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3414427
11864
523
Posters
cca 1970 Csapda a Kárpátok tövében. Színes szinkronizált szovjet film. Filmplakát, lapszéli szakadásokkal, hajtott, 56x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house