https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 128

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
John Law: Organizing Modernity. Oxford - Cambridge,1994,Blackwell. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
24089.

John Law: Organizing Modernity. Oxford - Cambridge,1994,Blackwell. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.
1
24090.

Dr. Rostás Gergely: A létvalóság komplexuma és mechanizmusa. A szerző által aláírt példány! Szeged, 1997, JATEPress, 59+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 200 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
1
24091.

Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tömegek és ünnepek. A nyilvánosság rítusai a közép-európai modernségben. Szerk.: Csúri Károly, Orosz Magdolna, Szendi Zoltán. Mű-helyek 8. Bp., 2009, Gondolat, 323 p. Kiadói papírkötés.
1
24092.

Tömegek és ünnepek. A nyilvánosság rítusai a közép-európai modernségben. Szerk.: Csúri Károly, Orosz Magdolna, Szendi Zoltán. Mű-helyek 8. Bp., 2009, Gondolat, 323 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db - Froidmont, Hélinand de: A halál versei. 1989, Helikon. + Donne, John: Negatív szerelem. 1987, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24093.

2 db - Froidmont, Hélinand de: A halál versei. 1989, Helikon. + Donne, John: Negatív szerelem. 1987, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Silesius, Angelus: Kerúbi Vándor. 1991, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban, borító kissé foltos.
1
24094.

Silesius, Angelus: Kerúbi Vándor. 1991, Helikon. Kiadói papírkötés, jó állapotban, borító kissé foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Biederlack József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Az ötödik kiadás után németből magyarra fordítva kiadja Dr. Kiss János egyetemi tanár. Szeged, 1903, Dr. Kiss János. 288 p. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel, néhány lap széle kissé foltos.
1
24095.

Biederlack József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Az ötödik kiadás után németből magyarra fordítva kiadja Dr. Kiss János egyetemi tanár. Szeged, 1903, Dr. Kiss János. 288 p. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel, néhány lap széle kissé foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Paul Brunton: A felsőbbrendű én. Ford.: Gál Andor. Igényes Könyvtár. Szeged, 1994, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
1
24096.

Paul Brunton: A felsőbbrendű én. Ford.: Gál Andor. Igényes Könyvtár. Szeged, 1994, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Marx, [Karl] Károly:  Osztályharcok Franciaországban 1848-tól 1850-ig. Friedrich Engels bevezetésével és August Bebel előszavával. Fordította Bresztovszky Ede. Budapest, 1924. A Népszava-könyvkereskedés kiadása ("Világosság" Könyvnyomda Rt.) 152 p. Első magyar kiadás. Az 1848. évi párizsi forradalmakat a helyszínen átélő Karl Marx társadalomelméleti írása az osztályellentétek elmélete alapján kísérli meg értelmezni a forradalom okait, tendenciáit és végkifejletét. A mű eredeti nyelven "Die Klassenkämpfe in Frankreich 1848 bis 1850" címen jelent meg (London, 1850), fordításunk a mű második kiadása alapján készült, melyhez Friedrich Engels és August Bebel írtak előszót. Néhány oldalon aláhúzások. Fűzve, színes, keretdíszes kiadói borítóban. Körülvágatlan, jó példány.
1
24097.

Marx, [Karl] Károly: Osztályharcok Franciaországban 1848-tól 1850-ig. Friedrich Engels bevezetésével és August Bebel előszavával. Fordította Bresztovszky Ede.
Budapest, 1924. A Népszava-könyvkereskedés kiadása ("Világosság" Könyvnyomda Rt.) 152 p. Első magyar kiadás.
Az 1848. évi párizsi forradalmakat a helyszínen átélő Karl Marx társadalomelméleti írása az osztályellentétek elmélete alapján kísérli meg értelmezni a forradalom okait, tendenciáit és végkifejletét. A mű eredeti nyelven "Die Klassenkämpfe in Frankreich 1848 bis 1850" címen jelent meg (London, 1850), fordításunk a mű második kiadása alapján készült, melyhez Friedrich Engels és August Bebel írtak előszót.
Néhány oldalon aláhúzások.
Fűzve, színes, keretdíszes kiadói borítóban. Körülvágatlan, jó példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
F.W.J. Schelling: A transzcendentális idealizmus rendszere. Bp., 1982. Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.
1
24098.

F.W.J. Schelling: A transzcendentális idealizmus rendszere. Bp., 1982. Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
1
24099.

Bene Lajos: A magyar falu társadalma. Steinecker Ferenc előszavával. "A Falu Könyvtára 11. sz. Bp., 1925., "Falu" Országos Földmíves Szövetség, XII+144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, bélyegzéssel, hiányzó elülső szennylappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Pauler Ákos: Metafizika A szerző kézirati hagyatékából sajtó alá rendezte és előszóval ellátta Dékány István. /Az Akadémia filozófiai könyvtára 10./ Budapest, 1938. MTA (Sárkány Ny.) X, 153 p Korabeli félvászon kötésben
1
24100.

Pauler Ákos: Metafizika A szerző kézirati hagyatékából sajtó alá rendezte és előszóval ellátta Dékány István. /Az Akadémia filozófiai könyvtára 10./ Budapest, 1938. MTA (Sárkány Ny.) X, 153 p Korabeli félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment