Books: Social sciences Number of items: 128
3462629
24101
524
Books: Social sciences
C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3501980
24102
524
2200
Books: Social sciences
Feuerbach, Ludwig: Das Wesen Christentums. Bände I-II. [A kereszténység lényege.] Hrsg. von Werner Schuffenhauer. Berlin, 1956, Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3497619
24103
524
Books: Social sciences
Bozóki Antal (szerk.): Jeles napok. Világnapok, nemzeti ünnepek, emléknapok és a vajdasági magyarság jeles napjai. Szöveggyűjtemény CD-melléklettel. Zenta, 2010, Vajdasági Magyar Művelődési Intézet. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3461454
24104
524
Books: Social sciences
Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495585
24105
524
Books: Social sciences
Arisztotelész: Poétika. Ford.: Sarkady János. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460536
24106
524
Books: Social sciences
Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3463935
24107
524
Books: Social sciences
Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3471531
24108
524
Books: Social sciences
Halácsy Dezső: A magyar városokért. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 50. sz. Bp., 1941, szerzői kiadás, 248 p. Kiadói félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3475825
24109
524
Books: Social sciences
Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1912, Athenaeum, 261+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ex libris bélyegzővel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3500028
24110
524
Books: Social sciences
Sárkány Mihály: A csere a törzsi gazdaságban. A kutatástörténet vázlata. Különlenyomat az Ethnographia 1978. évi 2. számából. A szerző, Sárkány Mihály (1944- ) néprajzkutató, szociálantropológus, etnológus által dedikált példány. Bp., 1978, Akadémiai Ny., [197]-216 p. Kiadói tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3500043
24111
524
Books: Social sciences
Klaniczay Gábor: Benandante - kresnik - zuduhač - táltos. Samanizmus és boszorkányhit érintkezési pontjai Közép-Európában. Folklór, folklorisztika és etnológia 58. A szerző, Klaniczay Gábor (1950- ) történész, tanszékvezető által dedikált példány. Bp., 1983, Akadémiai Ny., 116-134 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503531
24112
524
Books: Social sciences
Szelényi Ödön: A neveléstan alapvonalai. Szabad Iskola V. köt. Bp., 1922., Genius, 103+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a gerincen címkével. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house