Books: Social sciences

Number of items: 128

C. G. Jung: Der Mensch und seine Symbole. Olten und Freiburg im Breisgau,1991,Walter Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
24101.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Feuerbach, Ludwig: Das Wesen Christentums. Bände I-II. [A kereszténység lényege.] Hrsg. von Werner Schuffenhauer. Berlin, 1956, Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
24102.

Feuerbach, Ludwig: Das Wesen Christentums. Bände I-II. [A kereszténység lényege.]
Hrsg. von Werner Schuffenhauer. Berlin, 1956, Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Bozóki Antal (szerk.): Jeles napok. Világnapok, nemzeti ünnepek, emléknapok és a vajdasági magyarság jeles napjai. Szöveggyűjtemény CD-melléklettel. Zenta, 2010, Vajdasági Magyar Művelődési Intézet. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24103.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bartha Júlia: Nagykunsági néprajzi tanulmányok Karcag, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, számos illusztrációval
24104.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Arisztotelész: Poétika. Ford.: Sarkady János. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24105.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mahzarin Banaji: Rejtőzködő attitűdök és sztereotípiák. Osiris Kiadó, 2003. Kiadói papírkötés
24106.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jean Bodin: Az államról. Válogatás. Ford.: Máté Györgyi, Csűrös Klára. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24107.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Halácsy Dezső: A magyar városokért. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 50. sz. Bp., 1941, szerzői kiadás, 248 p. Kiadói félvászon-kötés.
24108.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Méray-Horváth Károly: Társadalomtudomány mint természettudomány. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1912, Athenaeum, 261+[3] p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ex libris bélyegzővel.
24109.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sárkány Mihály: A csere a törzsi gazdaságban. A kutatástörténet vázlata. Különlenyomat az Ethnographia 1978. évi 2. számából. A szerző, Sárkány Mihály (1944- ) néprajzkutató, szociálantropológus, etnológus által dedikált példány. Bp., 1978, Akadémiai Ny., [197]-216 p. Kiadói tűzött papírkötés.
24110.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Klaniczay Gábor: Benandante - kresnik - zuduhač - táltos. Samanizmus és boszorkányhit érintkezési pontjai Közép-Európában. Folklór, folklorisztika és etnológia 58. A szerző, Klaniczay Gábor (1950- ) történész, tanszékvezető által dedikált példány. Bp., 1983, Akadémiai Ny., 116-134 p. Kiadói papírkötés.
24111.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szelényi Ödön: A neveléstan alapvonalai. Szabad Iskola V. köt. Bp., 1922., Genius, 103+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a gerincen címkével.
24112.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF