Books: Social sciences

Number of items: 128

Millikan, [Robert Andrews]: A tudomány és vallás fejlődése. Ford.: Székely Ferenc. Bp., [1929], Pantheon, 106+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
24149.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
William Stern: Psychologie der frühen Kindheit bis zum sechsten Lebensjahre. Leipzig, 1927. Quelle &amp; Meyer. 552p. Kiadói vászonkötésben Rotter Lilian (1896-1981) orvos, pszichoanalitikus hagyatékából
24150.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24151.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dr. Nyirő Gyula: Psychoanalysis. A Magyar Szemle Kincsestára 92. sz. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói egészvászon kötésben
24152.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Biederlack, [Josef] József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Ford.: Kiss János. Szeged, 1903, Endrényi Lajos-ny., VIII+288 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
24153.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24154.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24155.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
24156.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF