Books: Social sciences

Number of items: 128

Martin Heidegger: A műalkotás eredete. A bevezetőt írta: Hans-Georg Gadamer. Ford.: Bacsó Béla. Mérleg sorozat. Bp., 1988, Európa. Kiadói papírkötés.
24137.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Willard Van Orman Quine: A logika módszerei. Akadémiai Kiadó, 1968. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban
24138.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Gisbert Greshake: A szeretet ára - Elmélkedés a szenvedésről. Kairosz Kiadó, 1999. Kiadói kartonált papírkötés
24139.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Moór Gyula: A jogbölcselet problémái (Reprint ex Hungaria). Hatágú Síp Alapítvány, 1992 Kiadói papír borító
24140.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24141.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24142.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24143.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Á. Varga László: Vera (nem csak) a városban (Supplementum, 1995.) Csokonai Kiadó, 1995. Kiadói papírkötés
24144.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Susan Forward: Mérgező szülők. Háttér Kiadó, 2000 Kiadói papírkötés
24145.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szabó Márton (szerk.): Az ellenség neve. Jószöveg Műhely Kiadó, 1998. Kiadói papírkötés
24146.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. + Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,
24147.

Konrad Lorenz: Az Agresszió. Bp., 1994, Katalizátor Iroda. Kiadói papírkötés. +
Konrad Lorenz: Salamon király gyűrűje. Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány,

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24148.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF