Antique Number of items: 106
3479463
14048
524
19000
Antique
Nagy István: Festett és vésett kinyitható házioltár, 68x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3479677
14049
524
4200
Antique
1938-1942 Urania Model 8 írógép. Magyar nyelvű billentyűzettel, 40x35x26 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3479726
14050
524
Antique
Fa sétapálca tömör bronz fej fogóval, h: 93 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3477963
14051
524
Antique
Berndorf alpakka cukordoboz, kulccsal. 13x9x8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3482681
14052
524
Antique
Sigrid Hoivik rekeszzománc tájkép, jelzett, fa keretben, d: 6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3474276
14053
524
Antique
Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3475065
14054
524
Antique
Csont Buddha figura, m: 8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3482505
14055
524
38000
Antique
cca 1800-1820 Elegáns hölgy - faragott csont szobor, fa talapzaton, keze sérült, m: 17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3461575
14056
524
40000
Antique
Szabadkőműves kék páholy mesteri kötény, megkímélt állapotban, kb. 43x34 cm // Freemason Blue Lodge Master's apron {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3462470
14057
524
Antique
Apácamunka. cca 1900, a Szent Család porcelán szobrával, sérüléssel, 73x52 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3461303
14058
524
24000
Antique
Apácamunka. 20. sz. eleje, magyar, üvegezett keretben A Szent Család szobrával, 75x54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3464532
14059
524
36000
Antique
Réz szamovár. Lomov Gyár, Tula, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kis sérüléssel, horpadással, m: 56 cm /// Copper samovar. Lomov Factory, Tula, last third of the 19th century, marked, with minor damage, a dent, h: 56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house