Antique Number of items: 106
3500797
14036
524
Antique
Az utolsó vacsora, réz dombormű fa keretben. ca 1900 13x25 cm, 34x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3500042
14037
524
Antique
Kézzel készült keleti imaszőnyeg, 195x140 cm, kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3496809
14038
524
Antique
Dogra - kutyamaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3495759
14039
524
Antique
Vas empír csillár, cca 40x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3495613
14040
524
Antique
Mária a kis Jézussal. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, 11x8 cm, 14x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3439053
14041
524
46000
Antique
Mexikói Maya halotti maszk, Pietra dura szerű technikával készült drágakövekből, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3468879
14042
524
Antique
Faragott és festett fa fali kegytárgy, 60x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3445099
14043
524
Antique
cca 1940/60 Jelzett nagyméretű japán legyező, kézzel festett, folttal, sérüléssel, 210x120 cm /// c. 1940/60 Large signed Japanese fan, hand-painted, with stain and damage, 210x120 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3493373
14044
524
Antique
ca 1940 Német porcelán betétes Thermos termosz. Jelzett, jó állapotban 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2810181
14045
524
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2810135
14046
524
17000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3477488
14047
524
34000
Antique
Nagyméretű burmai kalaga hímzéses falidísz, keretben, 186x62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house