Antique Number of items: 106
3517655
14024
524
Antique
Ólmos bot. 19. sz. második fele, magyar, h: 74 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3337923
14025
524
22000
Antique
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3493089
14026
524
Antique
Öntöttvas kakas alakú mécsestartó, hibátlan, m: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3437336
14027
524
40000
Antique
Elefántcsont ecsetmosó. cca 18-19.sz, Kína, faragott elefántcsont, kis sérüléssel, d: 5,5 cm, m: 5,5 cm /// Ivory brush washer. ca. 18th-19th century, China, carved ivory, with minor damage, diameter: 5.5 cm, height: 5.5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3120100
14028
524
Antique
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt." {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3421842
14029
524
15000
Antique
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3148691
14030
524
130000
Antique
Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3466028
14031
524
Antique
cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3498953
14032
524
14000
Antique
Ámor. Rézlemez virágtartó, jelzés nélkül, 49x26x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3208707
14033
524
Antique
Ikon, mozaik (üveg és műanyag), jelzés nélkül, XXI. sz. eleje, fakeretben, 31x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3493541
14034
524
Antique
Oláh Sándor (1959-): Ébredő akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve a hátoldalán bélyegzővel. 32x33 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3497741
14035
524
15000
Antique
cca 1900 Neorokokó bronz asztali barométer- és hőmérőtartó, m: 44 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house