Available for bidding
14025.
Antique
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
22 000 HUF
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab!
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |