Antique
Number of items: 106
3516612
14012
524
Antique
Francia vastagon ezüstözött talpas kínáló, jelzett, középen koldus figurával díszítve, d: 24 cm, m: 14 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3516498
14013
524
Antique
6 darab szecessziós stílusú öntöttvas edényalátét, virág- és bogármintákkal festett, 10,5x10,5 cm, nagyobb alátétté is összerendezhetőek, hibátlan.
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3516608
14014
524
Antique
Bonaparte Napóleon kézzel festett portréja, csont rárakásos keretben, 6x5 cm, 12x11,5 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3516489
14015
524
Antique
Nagyméretű iparművészeti szőnyeg / faliszőnyeg, 210x135cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3492813
14016
524
Antique
Jelzés nélkül: Erdei ölelés. Olaj, karton, kő, dekoratív keretben. Külső méret 24x30 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519227
14017
524
Antique
Antik lovaskocsi lámpa, üvege sérült, m: 38 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3519932
14018
524
Antique
Rekeszzománc kép, hátoldalon Képcsarnok címkével, keretben, 14x7 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517668
14019
524
15000
Antique
Kapuzár. magyar, 18. sz. vége - 19. sz. eleje, kovácsolt vas, korából adódó sérüléssel, 35x15 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3517706
14020
524
Antique
Art deco cukortartó, üveg betéttel, kopott, jelzett, m: 11 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517698
14021
524
4400
Antique
1912 Bronz asztali feszület, kis hiánnyal, m: 26 cm
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3519899
14022
524
15000
Antique
Antik posztamens, kis felületi sérüléssel, m: 70 cm, táblája 36x36 cm
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3492828
14023
524
Antique
Evőeszközkészlet, 12 személyes, eredeti dobozában, szép állapotban
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m