Antique

Number of items: 106

Francia vastagon ezüstözött talpas kínáló, jelzett, középen koldus figurával díszítve, d: 24 cm, m: 14 cm
14012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
6 darab szecessziós stílusú öntöttvas edényalátét, virág- és bogármintákkal festett, 10,5x10,5 cm, nagyobb alátétté is összerendezhetőek, hibátlan.
14013.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Bonaparte Napóleon kézzel festett portréja, csont rárakásos keretben, 6x5 cm, 12x11,5 cm
14014.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Nagyméretű iparművészeti szőnyeg / faliszőnyeg, 210x135cm
14015.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Erdei ölelés. Olaj, karton, kő, dekoratív keretben. Külső méret 24x30 cm
14016.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Antik lovaskocsi lámpa, üvege sérült, m: 38 cm
14017.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rekeszzománc kép, hátoldalon Képcsarnok címkével, keretben, 14x7 cm
14018.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kapuzár. magyar, 18. sz. vége - 19. sz. eleje, kovácsolt vas, korából adódó sérüléssel, 35x15 cm
14019.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Art deco cukortartó, üveg betéttel, kopott, jelzett, m: 11 cm
14020.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1912 Bronz asztali feszület, kis hiánnyal, m: 26 cm
14021.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Antik posztamens, kis felületi sérüléssel, m: 70 cm, táblája 36x36 cm
14022.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Evőeszközkészlet, 12 személyes, eredeti dobozában, szép állapotban
14023.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF