Antique Number of items: 106
3463971
14060
524
4200
Antique
Mária a kisdeddel - festett üvegkép, 39x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3459784
14061
524
65000
Antique
6 részes krokodilbőr asztali szett, levéltartó öröknaptárral, tolltartó, tapper, ékszeres doboz, notesz, tárolódoboz, jó állapotban, dobozokban fa betétekkel, 23x33 cm alatt {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3291097
14062
524
3200
Antique
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3291136
14063
524
Antique
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3446361
14064
524
Antique
Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3457195
14065
524
Antique
Nagyméretű antik vörösréz fazék fedővel, d: 28 cm, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3276049
14066
524
Antique
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3357163
14067
524
32000
Antique
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3355188
14068
524
Antique
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3359571
14069
524
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3331854
14070
524
4800
Antique
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3387152
14071
524
22000
Antique
Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house