https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 106

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm
1
14072.

Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 21x17 cm
1
14073.

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 21x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény
1
14074.

cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
ca 1910 Komplett frakk: kabát, két mellény, egy piké, egy szövet, 3 db nyakkendő, inggallér készlet, külön dobozban, jelzettek, benne kaucsuk és vászon, dalegyesületi jelvény. Szép állapotban minden. Kis méret
1
14075.

ca 1910 Komplett frakk: kabát, két mellény, egy piké, egy szövet, 3 db nyakkendő, inggallér készlet, külön dobozban, jelzettek, benne kaucsuk és vászon, dalegyesületi jelvény. Szép állapotban minden. Kis méret

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.
1
14076.

Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
1
14077.

2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm
1
14078.

Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.
1
14079.

Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm
1
14080.

A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.
1
14081.

Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
1
14082.

Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
1
14083.

cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment