Art-ceramics
Number of items: 165
3484423
12036
522
Art-ceramics
Dugós boros palack, hibátlan, m: 19,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3489605
12037
522
Art-ceramics
Kis Zoltán Hódmezővásárhely 6 darab csésze alátéttel, jelzett, kis kopással, d: 10 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3489848
12038
522
Art-ceramics
Kis boros korsó. Kézzel festett mázas cserép. XIX. sz. kopással 19 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3484404
12039
522
Art-ceramics
Jelzett antik kancsóváza, lepattanással, m: 20 cm
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3484602
12040
522
Art-ceramics
Extra hat személyes kerámia italos készlet. városképes dekorral. Kézzel festett, hibátlan, jelzett
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3489860
12041
522
Art-ceramics
Elefántos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23x37 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3490708
12042
522
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490397
12043
522
Art-ceramics
Karcagi mázas kerámia edény, alján jelzett (Karcag Agyagipar), hibátlan d: 17 cm, m: 17 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3480296
12044
522
Art-ceramics
Madármintás festett kerámia óratest, d: 24 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3484608
12045
522
Art-ceramics
Kerámia sörös korsó, fém fedéllel, 17 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3492978
12046
522
Art-ceramics
13 db kerámia fali dísztányér, közötte Soos kerámia, Wedgewood porcelán, stb
NEM POSTÁZZUK
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3490444
12047
522
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kínáló tál. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 January
End of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m