Art-ceramics Number of items: 165
3444547
12060
522
Art-ceramics
Tóvölgyi Katalin (1948-) Váza. ölelkező alakokkal. Kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan 36 cm /// Katalin Tóvölgyi (1948-): Vase with Embracing Figures. Hand-painted ceramic, signed, flawless, height: 36 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3468710
12061
522
Art-ceramics
Városlődi korsó Balatonakarattya felirattal, m: 13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3470795
12062
522
Art-ceramics
Köcsög. Alföld, 20. sz. első fele, m: 24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3466497
12063
522
Art-ceramics
Olasz kakasmintás kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3465532
12064
522
Art-ceramics
Stilizált kakas kétszájú váza. Sorszámozott, 19x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3465733
12065
522
3400
Art-ceramics
1989-1990 Alföldi Porcelángyár 2 darab csempenaptár, 15x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3465148
12066
522
Art-ceramics
2 darab mesefigurás csengő, hibátlan, m: 16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3465541
12067
522
Art-ceramics
Iparművész kínáló falitál. Jelzés nélkül, hibátlan, 31x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3469508
12068
522
Art-ceramics
Josef Strnact 2 darab plasztikus vármintás dísztányér. Jelzett, kis kopással, d: 32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3466373
12069
522
Art-ceramics
Ezüstszínű gyertyatartó, hibátlan, m: 14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3439064
12070
522
Art-ceramics
MG kerámia spanyol kerámia dísztál. Római viadukt ábrázolással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3421476
12071
522
Art-ceramics
Kovács Gyula (1945-2004): Oroszlán. Jelzés nélkül, zsűri címkével, mázas kerámia, kis felületi sérülésekkel, 21x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house